Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Atauzem

Ülkemizde İlk Defa Düzenlenen Uzaktan Öğrencilik Webinarlarına Yoğun İlgi

3yıl
1.2K

Sevgili Öğrencilerimiz,

Uzaktan eğitime uyum sürecinin etkin ve dinamik olarak yürütülebilmesi için düzenlenen “Uzaktan Öğrencilik Webinar” haftamızı başarıyla geride bırakmış bulunmaktayız. Sizlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Uzaktan Öğrencilik Webinar haftamızın 3 günlük kayıtlarına Youtube @atauzemkurumsal https://www.youtube.com/results?search_query=atauzem+kurumsal sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Toplam izlenme rakamlarının 40 bini geçtiği Webinar etkiliğimizde katılımcılarımız tarafından 18 binden fazla etkileşim kurulmuştur.

Kayıtlı videolar aracılığıyla üniversitemizin dijital imkanları (ücretsiz işletim sistemi, ofis programları), sistem kullanım istatistikleri, uzaktan öğrenci işleri gibi konularda merak ettiğiniz sorular için 1. gün webinar kayıtlarını, uzaktan öğrenciliğin püf noktaları, başarılı olmanın yolları, öğrenme sürecinin yönetimi gibi konularda bilgi almak için 2. gün webinar kayıtlarını, YÖK’ün pandemi dönemi uzaktan eğitim uygulamalarına yönelik almış olduğu kararlar hakkında bilgiler için 3. gün kayıtlarını izleyebilirsiniz. 

Uzaktan yapmak zorunda kaldığınız idari, teknik ve öğrenim süreçlerinde rehberlik sağlaması amacıyla Atatürk Üniversitesi tarafından ülke genelinde bir ilke imza atarak öğrencilerimize yönelik düzenlediğimiz Uzaktan Öğrencilik Webinar Haftasında konuşma yaparak değerli bilgilerini bizlerle paylaşan kıymetli konuşmacılarımıza ve siz sevgili öğrencilerimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. 

 

YARDIM