Atatürk Üniversitesinden yeni bir uzaktan eğitim hamlesi: AtademiX

AtademiX, dünyada hızlı bir şekilde yaygınlaşan Kitlesel Açık Çevrimiçi Kurs (MOOC) haraketinin, ATAUZEM teknik altyapı ve tecrübesiyle kurulan, Türkiye’ de ki ilk kurumsal uygulamasıdır.

AtademiX'te dersler internet üzerinden çeşitli ders materyalleri ve alıştırma/uygulamalar yardımıyla işlenir. Bu dersler farklı öğrenim düzeyine sahip isteyen herkesin katılımına açıktır.

AtademiX ile küresel bir sınıfın parçası olun

AtademiX'te yer alacak dersler, tüm dünyadan katılımcılara açık olacağı için Türkiye'nin ve Dünya'nın farklı şehirlerinden katılımcılarla aynı sınıfta yer alabilecek, ödev ve projelerle beraber çalışma imkanı bulabileceksiniz.

AtademiX ile akademik ve kişisel gelişiminize bir + ekleyin

AtademiX için alanında uzman kişiler tarafından hazırlanacak çeşitli dersler içinden istediğinize katılıp akademik ve kişisel gelişimize katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca, alanında dünyaca ünlü kişilerin bilgi ve deneyimlerinden faydalanabileceksiniz.

AtademiX'e katılmak için tek şart öğrenme isteği

Öğrenme isteğiniz olduktan sonra AtademiX'le gerisi bilgisayarda bir tuşa basmak kadar kolay. Web sitemize girip kaydınızı yaptırdıktan sonra istediğiniz derslere kaydolup, içerikleri takip edebilirsiniz.

AtademiX'e her an her yerden bağlanıp dersleri takip edebilirsiniz.

AtademiX'te yer alan derslerin tamamı internet üzerinden olduğu için istediğiniz zaman, istediğiniz yerden derslerinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca AtademiX'in mobil cihazlarla uyumlu arayüzü sayesinde bilgisayarlara bağımlı kalmadan derslerinizi takip edebilir, ödevlerinizi yapabilir hatta canlı derslere katılabilirsiniz.

Dersleri sadece ders notlarından takip etmeyin, birebir katılın.

AtademiX'te yer alan dersler; ders notlarının yanı sıra, sunular, etkileşimli videolar, forum uygulamaları, ödevler ve ders sonu projeleriyle aktif katılımınızı destekleyecek şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca derslerin önemli bir bölümünü kapsayan Canlı Dersler sayesinde ders öğretim elemanı ve diğer arkadaşlarınızla birebir etkileşime girebileceksiniz.

Başarılarınızı sertifikalandırın.

AtademiX' te katıldığınız dersleri başarı ile tamamladığınızda bir sertifika kazanırsınız. Bu sertifika sizin katıldığınız dersin tüm başarı ölçütlerini yerine getirdiğinizin göstergesidir.

İlk ders zili çalıyor. Acele edin!

AtademiX'te ilk dersler 29 Aralık'ta Osmanlı Türkçesi, Biyoistatistiğe Giriş ve Arapçaya Giriş ile başlıyor. Kayıt olun yerinizi alın.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: atademix.atauni.edu.tr

Açılan Dersler

Osmanlı Türkçesi
Başlangıç Tarihi: 29.12.2014
Süresi:7 Hafta

Biyoistatistiğe Giriş:
Başlangıç Tarihi:29.12.2014
Süresi: 4 Hafta

Arapçaya Giriş:
Başlangıç Tarihi: 29.12.2014
Süresi: 8 Hafta

E-Ticaret Temelleri:
Başlangıç Tarihi: 02.02.2015
Süresi: 3 Hafta

Eğitim Felsefesi:
Başlangıç Tarihi: 09.02.2015
Süresi: 3 Hafta

Nvivo ile Nitel Araştırma Analizi:
Başlangıç Tarihi: 16.02.2015
Süresi:3 Hafta

Çok Yakında!

Nükleer Enerji

Kriminoloji

Biyoteknoloji

Kriz Yönetimi

Grafik Tasarım

İnsan Kaynakları Yönetimi

Müşteri İlişkileri Yönetimi

İş Sağlığı Yönetimi

Cilt Bakımı ve Güzellik

Stratejik Yönetim


Siz de ATAUZEM deneyimiyle, AtademiX’in birbirinden farklı derslerine ücretsiz olarak erişin.